ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Пожар и взрыв газа в автомобиле у села Прибрежное Белгород-Днестровского района произошли в результате замыкания электропроводки,– МЧС
12:07 / 06.07.2005

ОДЕССА, 6 ИЮЛЯ 2005 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Пожар и взрыв газа в автомобиле у села Прибрежное Белгород-Днестровского района (Одесская область) произошли в результате замыкания электропроводки. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в региональном управлении МЧС.

Как сказано в заключении экспертов МЧС, пожар произошел в результате замыкания электропроводки грузового автомобиля, перевозившего сжиженный газ.

СПРАВКА. 5 июля 2005 г., в 11 ч. 15 мин., на проезжей части села Прибрежное Белгород-Днестровского района (Одесская область), загорелся автомобиль ЗИЛ-130 (цистерна-газовоз, емкостью 6 м3). В результате пожара произошел взрыв сжиженного газа. Пострадали 2 человека (водитель и местный житель), которые с ожогами различной степени тяжести доставлены в районную больницу. Взрывной волной частично повреждены крыши и оконные стекла 10 частных жилых домов.

В 11 ч. 45 мин. 5 отделений Государственной пожарной охраны ликвидировали возгорание.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
17:42 30.06.2026
16:24 30.06.2026
15:40 30.06.2026
15:29 30.06.2026
15:14 30.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011