ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



На Одещині у 2024 році зібрано майже 2,3 млрд грн на підтримку української армії
17:19 / 08.01.2025
Економіка

ОДЕСА, 08 СІЧНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Протягом січня-грудня 2024 року платники Одеської області сплатили майже 2,3 млрд гривень військового збору.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Головного управління Державної податкової служби України в Одеській області.

В повідомленні відомства сказано:

Протягом 2024 року з доходів платників податків Одещини до державного бюджету сплачено майже 2,3 млрд грн військового збору. У порівняні з 2023 роком надходження збільшились на 25 відс або на 459,3 млн гривень.

Оподаткуванню військовим збором підлягають доходи у вигляді заробітної плати, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, а також пасивні доходи, у тому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати, іноземні доходи тощо.

«Позитивна динаміка надходжень військового збору – результат відповідальної позиції роботодавців в питаннях оформлення найманих працівників та виплати заробітної плати, а також громадян, які самостійно декларують свої доходи та сумлінно сплачують військовий збір до бюджету», — повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС в Одеській області Микола Бородюк.

Сплачуючи військовий збір, кожен з нас забезпечує свій внесок в обороноздатність держави.

Дякуємо платникам податків за підтримку Сил оборони України, які виборюють свободу та незалежність нашої країни!


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
13:07 04.04.2026
12:10 04.04.2026
12:07 04.04.2026
12:02 04.04.2026
11:59 04.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.639