ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




В Одессе объявляется конкурс на право заключения договоров аренды нежилых помещений
11:43 / 31.05.2019
Экономика

ОДЕССА, 31 МАЯ 2019 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В Одессе объявляется конкурс на право заключения договоров аренды нежилых помещений.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в департаменте информации Одесского горсовета.

Департамент коммунальной собственности Одесского горсовета начал проведение конкурса на право заключения договоров аренды нежилых помещений, являющихся объектами коммунальной собственности территориальной громады г. Одессы.

Название объектов аренды и их местонахождение:

1. Нежилое здание, расположенное по адресу: г. Одесса, ул. Маразлиевская, 1/7 (КП «Парки Одессы»).

2. Нежилые помещения подвала, расположенных шестнадцатиэтажном здания по адресу: г. Одесса, ул. Академика Королева, 17.

3. Нежилое помещение подвала № 103, расположенного трехэтажном жилом доме по адресу: м. Одеса, ул. Ланжероновская, 19.

4. Нежилые подвальные помещения, расположенные трехэтажном жилом доме по адресу: м. Одеса, ул. Ланжероновская, 19.

5. Индивидуально определенное имущество в виде твердого покрытия, расположенного по адресу: г. Одесса, ул. Маразлиевская, 1 (КП «Парки Одессы»).

6. Часть нежилых помещений первого этажа, расположенных в пятиэтажном жилом доме по адресу: г. Одесса, пер. академика Филатова, 76.

Подробности можно узнать на сайте мэрии. https://omr.gov.ua/ru/news/215977/


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
11:28 23.01.2026
11:11 23.01.2026
10:04 23.01.2026
09:28 23.01.2026
08:31 23.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.273