![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Продукты питания и безалкогольные напитки в области за месяц подешевели на 0,3 процента, — данные
16:52 / 07.06.2013
ОДЕССА, 07 ИЮНЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В мае по сравнению с апрелем 2013 года продукты питания и безалкогольные напитки в Одесском регионе подешевели на 0,3%, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом агентству сообщили сегодня, 7 июня, в Главном управлении статистики в Одесской области. Как отметили в Главном управлении, индекс потребительских цен (индекс инфляции) по Украине в мае 2013 г. по сравнению с апрелем 2013 г. составил 100,1%, а по Одесской области — 99,9%. Продукты питания и безалкогольные напитки подешевели за месяц на 0,3%, алкогольные напитки, табачные изделия — подорожали на 0,7%. Цены на предметы домашнего потребления, бытовую технику и текущее содержание жилья подешевели на 0,1%; на транспорт — на 0,5%; отдых и культуру, образование — на 0,1%. В то же время потребительские цены на охрану здоровья подорожали на 0,2%; на связь — на 0,9%; рестораны и отели — на 1,6%; разные товары и услуги — на 0,9%. Цены на одежду, обувь, жилье, воду, электроэнергию, газ и другие виды топлива остались на уровне прошлого месяца. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
17:42 21.07.2026
17:38 21.07.2026
16:32 21.07.2026
В Одесі судитимуть підрядника, який привласнив понад 318 тисяч гривень на ремонті укриття в дитсадку
15:02 21.07.2026
14:37 21.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |