![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Более 60 процентов своих доходов население области тратит на продукты питания» — данные
12:30 / 30.05.2008
ОДЕССА, 30 МАЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Согласно проведеным исследованиям Главного управления статистики в Одесской области 61,9% своих доходов население области тратит на продовольственные продукты питания, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Такие данные привела сегодня, 30 мая, начальник Главного управления статистики в Одесской области Татьяна Стоянова в ходе пресс-конференции. По информации Т. Стояновой, от общей суммы доходов населения области, на товары и услуги уходит 28 млрд. 556 млн. грн. «Так на продовольственные продукты питания население области тратит 61,9% своих доходов, на непродовольственные — 19,5%, на оплату коммунальных услуг — 13,4%, также на другие нужды — 1,5% доходов», — отметила начальник Управления. Т. Стоянова добавила, что «согласно подсчетам управления статистики на одного жителя Одесской области в год приходится 8 тысяч 694 гривны, соответственно в месяц на человека уходит 724 гривны, что превышает прожиточный минимум на 176,5 гривен. И из этих денег на питание в день уходит в среднем 11,7 гривен». |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
17:30 22.07.2026
17:24 22.07.2026
16:36 22.07.2026
16:23 22.07.2026
16:13 22.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017 |