ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Кабмин планирует приватизировать в 2007 году ряд предприятий Одесской области
15:27 / 16.09.2006

ОДЕССА, 16 СЕНТЯБРЯ, 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Кабинет министров Украины планирует приватизировать в 2007 г. ряд предприятий Одесской области, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщил сегодня, 16 сентября, источник в пресс-службе Кабинета министров Украины.

В дополнении к проекту закона «О государственном бюджете Украины на 2007 год» в перечне объектов, которые подлежат приватизации в 2007 г., значатся такие предприятия как ОАО «Одесский завод «Центролит», ОАО «Одесский каравай , ОАО «Одесская фабрика «Олимпия», ОАО «Прессмаш», ОАО «ХК «Краян», АО «Машиностроительное производственное объединение «Орион», Одесский судоремонтный завод «Украина», ОАО «Одессаремэлектротранспорт», ОАО «Илличевский рудоремонтный завод», ОАО «Измаильский консервный завод», Измаильский судоремонтный завод.

Одесский судоремонтный завод «Украина» и Измаильский судоремонтный завод на данный момент числятся в списке предприятий, не подлежащих приватизации. Кабинет министров предлагает приостановить в их отношении действие закона «О перечне объектов права государственной собственности, которые не подлежат приватизации».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
11:02 25.01.2026
10:47 25.01.2026
10:38 25.01.2026
10:30 25.01.2026
10:21 25.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.018