![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
На озері Катлабух впіймали браконьєрів
![]() 13:50 / 26.07.2022
ОДЕСА, 26 ЛИПНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Одеський рибоохоронний патруль поблизу села Першотравневе Саф’янівської ОТГ викрив два порушення на 170 тис. грн збитків. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеського рибоохоронного патруля. У повідомленні відомства сказано: 25 липня інспектори рибпатруля спільно з водною поліцією Ізмаїльського ВП та охороною АРК «Придунайська Нива» викрили грубе порушення правил рибальства на оз. Катлабух, поблизу с. Першотравневе Саф’янівської ОТГ. О 10 годині виявлено громадянина, який забороненим знаряддям лову – тралом рибним, добув 30 кг водних біоресурсів (лящ – 61 екз., сазан 5 екз. та рак – 7 екз.). Збитки, завдані рибному господарству, становлять 142 443 грн. На особу складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.4 ст. 85 КУпАП. Також на місце події викликано слідчо-оперативну групу для порушення справи за ст. 249 КК України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом». Неподалік виявлено аналогічне правопорушення. Громадянин встиг виловити 7 кг риби (лящ – 9 екз. та сазан – 5 екз.). Збитки становлять 25 959 грн. Заборонені знаряддя лову та водні біоресурси вилучено до рішення суду. Закликаємо громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення — прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії»: (098) 798-47-93. |
Пошук:
![]() ![]() Руслан Весел
Жага до перемоги у спортсменів Одеської області завжди була потужною. Тому, незважаючи на важкі часи, спричинені російською агресією проти України, представники нашого регіону продовжують здобувати спортивні вершини.
![]() ![]() ![]() 21 травня 2025 року о 12:00 в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться захід «Діалог поколінь: зустріч пам'яті Івана та Юрія Лип».
Подію присвячено вшануванню пам'яті та осмисленню інтелектуальної і духовної спадщини видатних діячів українського національного руху – батька і сина Івана Львовича Липи та Юрія Івановича Липи. Захід приурочено до знакових ювілейних дат цього року: 160 років від дня народження Івана Липи та 125 років від дня народження Юрія Липи.
![]() Останні новини:
17:24 20.05.2025
![]() 16:30 20.05.2025
![]() 15:40 20.05.2025
![]() 14:24 20.05.2025
![]() 13:45 20.05.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.135 |