![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Фискальное управление открыло в первом полугодии 2018 года 74 уголовных производства
14:34 / 17.07.2018
ОДЕССА, 17 ИЮЛЯ 2018 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — За первое полугодие 2018 года следственным управлением финансовых расследований Главного управления ГФС в Одесской области зарегистрировано 74 уголовных производства. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в ГУ ГФС в Одесской области. Всего за этот период в производстве следственного управления находилось 179 уголовных производств. Также на протяжении января-июня текущего года следователями закончены досудебные расследования в 57 уголовных производствах, из которых в суд направлено 11 — с обвинительным актом, 18 — с ходатайством об освобождении от уголовной ответственности. Сумма установленных убытков во всех уголовных производствах составила 30 млн грн, из которых возмещено 29 млн грн. Наложен арест на имущество во всех уголовных производствах на общую сумму 77 млн грн. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
15:01 07.03.2026
12:49 07.03.2026
12:47 07.03.2026
12:44 07.03.2026
10:45 07.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.350 |