ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Количество плательщиков НДС, подающих отчетность в электронном виде, в октябре в области увеличилось на 7,2 тысячи
10:48 / 13.11.2010

ОДЕССА, 13 НОЯБРЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В Одесской области количество плательщиков налога на добавленную стоимость, которые подали отчетность в электронном виде, в октябре 2010 г. по сравнению с сентябрем увеличилось на 7,2 тысячи, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 13 ноября, в Управлении массово-разъяснительной работы и обращений граждан Государственной налоговой администрации в Одесской области.

В Управлении отметили, что «благодаря проведенным мероприятиям по привлечению налогоплательщиков к представлению отчетности посредством e-mail, в октябре 2010 года количество плательщиков НДС, которые подали налоговую отчетность в электронном виде, составило 216 тыс. чел., что составляет 87,7% от общего количества отчитывающихся плательщиков НДС. В том числе посредством e-mail — 79 тыс. чел., на дискете — 137 тыс. чел.».

По сравнению с сентябрем количество плательщиков НДС, которые подали налоговую отчетность в электронном виде, увеличилось на 7,2 тыс. плательщиков.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
17:50 15.06.2026
17:13 15.06.2026
17:02 15.06.2026
16:12 15.06.2026
15:16 15.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014