ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Одеса проведе концерт до Дня джазу
16:50 / 23.04.2026
Культура

ОДЕСА, 23 КВІТНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Мешканці та гості Перлини біля моря зможуть відвідати музичну зустріч, приурочену до Міжнародного дня джазу.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Департаменту культури, міжнародного співробітництва та євроінтеграції Одеської міськради.

У повідомленні департаменту сказано:

До Міжнародного дня джазу запрошуємо на музичну зустріч на Ротонді.

🗓️ 25 квітня | 14:00

📍 Міський сад

КП «Парки Одеси» запрошує на подію, де звучатиме джаз — музика вільних людей.

🎶 Відомий оркестр міста подарує живе звучання, у якому — свобода, настрій і Одеса.

Не пропустіть можливість відчути справжній джаз, в рамках проєкту Тижні Добрих Справ — Одеса

Департамент культури, туризму та охорони культурної спадщини ОМРДепартамент у справах ветеранів Одеської міської ради

@топовые поклонники


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
15:21 26.07.2026
12:14 26.07.2026
11:24 26.07.2026
10:49 26.07.2026
10:43 26.07.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013