ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Міськрада: Одеса запрошує на традиційний «Букфест»
17:25 / 21.04.2023

ОДЕСА, 21 КВІТНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – У Міському саду Одеси 22 квітня пройде традиційний книжковий фестиваль «Букфест».

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал).

В повідомленні міськради сказано:

Щороку 23 квітня відзначається Міжнародний день книги та авторського права.

Напередодні свята, 22 квітня 2023 року, в Одесі – літературному місті ЮНЕСКО – пройде книжковий фестиваль «Букфест». Початок — о 13:00.

Традиційно фестиваль проходить у Міському саду.

Організатори «Букфесту» — Централізована бібліотечна система для дорослих та Департамент культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Одеської міськради.

У програмі фестивалю буде багато цікавого: театралізована вікторина з всесвітньої літератури, святкова книжкова лотерея, хвилини поезії від одеських поетів, музичні хвилинки від солістів муніципального оркестру, гумористична сторінка від артистки Одеської державної філармонії Наталії Мойсеєвої.

Також під час фестивалю будуть представлені книжкові виставки, організовані фотосесії з літературними персонажами, автограф-сесії одеських письменників та книжковий ярмарок-продаж.

*****

Всесвітній день книги та авторського права було започатковано в рамках Генеральної конференції ЮНЕСКО, яка проходила в Парижі в 1995 році. Відзначати його у світі розпочали з 1996 року.


Пошук:
розширений

Департамент інформації Одеської міськради
В Одесі продовжують фіксувати випадки вандалізму в міських зелених зонах
за минулі вихідні невідомі пошкодили лавку на Кримському бульварі та повалили урну на Приморському бульварі. Працівники КП «Міськзелентрест» оперативно відновлюють пошкоджене майно та закликають містян берегти комунальне майно й повідомляти про випадки вандалізму до поліції.

Одеський Український театр запрошує на поетично-музичний перформанс до Дня Незалежності
Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька 23 серпня проведе поетично-музичний перформанс «35 історій Незалежності: слова й гармонії, народжені любов’ю».

Останні новини:
15:21 23.08.2026
15:15 23.08.2026
14:48 23.08.2026
14:25 23.08.2026
14:15 23.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.019