ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Одеська опера зібрала аншлаг на «Кармен»
10:45 / 07.12.2022

ОДЕСА, 07 ГРУДНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Артисти Одеського національного академічного театру опери та балету представили глядачам «нове прочитання» всесвітньовідомої опери «Кармен».

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це повідомляється на Фейсбук-сторінці «Одеська Опера / Odesa Opera».

У повідомленні театру сказано:

НА СЦЕНІ ОДЕСЬКОЇ ОПЕРИ — ЖАГУЧА “КАРМЕН”

🔸4 грудня на сцені Одеської національної опери знову запалали іспанські пристрасті: після тривалої перерви відбувся показ опери Ж. Бізе “Кармен”. За диригентським пультом цього дня постав головний диригент театру, маестро В’ячеслав Чернухо-Воліч. Під орудою маестро пристрасті вирували на сцені у виконанні провідних солістів опери, артистів хору, балету та оркестру.

🔹Цей яскравий вечір став особливим для заслуженого артиста України Олега Злакомана, адже він, вперше на сцені Одеської Опери, з великим успіхом виступив у партії Хозе. В партії Моралеса дебютував соліст опери Василь Добровольський. Вітаймо дебютантів з феєричними виступами в партіях! Бажаємо овацій, аншлагів та очікуємо на нові, яскраві партії!

🔸Легендарні образи опери також втілювали на сцені солісти опери: Катерина Лян, Анастасія Голуб, Олексій Жмуденко, Павло Смирнов, Олексій Грузін, Аліна Ворох, Зореслава Долга та Сергій Узун.

✨В день свого повернення на сцену Театру, “Кармен” заслужено зібрала аншлагову залу, навіть в умовах воєнного часу. Щиро вітаємо всіх причетних до показу!

#OperaOdesa #Ukraine #NoWar #Odesa #Carmen #StandWithUkraine #ОдеськаОпера #Україна #Одеса #Кармен #НіВійні


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
13:13 19.04.2026
13:11 19.04.2026
13:09 19.04.2026
11:18 19.04.2026
11:17 19.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.118