ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Польські митці надають підтримку українським колегам
18:03 / 26.07.2022

ОДЕСА, 26 ЛИПНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Творчі організації з ряду польських міст пропонують підтримку українським митцям.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Департаменту культури і туризму Одеської міської ради.

В повідомленні, розміщеному на сторінці Департаменту, сказано:

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy запрошують митців у напрямках література, музика, візуальне мистецтво та пропонують розміщення, стипендії та майстерні для роботи.

FUNDACJA SALONY пропонує художню резиденцію. Під час резиденції потрібно буде займатися популяризацією через мистецтво місцевості Зеленої Гури, де буде проходити резиденція.

Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu готові приймати творців усіх сфер – художників, письменників, людей театру, науковців, музейників, кураторів та їхні родини. Можуть надати університетські приміщення та резиденційні вілли в центрі Познані, а також забезпечити проживання, харчування та фінансову підтримку. Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej оголошує резиденції для українських художників у Слупську, Гданську і Кросно.

Тримаймося. Все буде Україна!


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
13:13 19.04.2026
13:11 19.04.2026
13:09 19.04.2026
11:18 19.04.2026
11:17 19.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.257