ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Свидетельства о гражданском браке» будут выдавать влюбленным 14 февраля в Русском театре
09:50 / 01.02.2013

ОДЕССА, 01 ФЕВРАЛЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 14 февраля в Одесском академическом русском драматическом театре влюбленным, пришедшим на спектакль, будут выдавать «Свидетельства о гражданском браке», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 1 февраля, в пресс-службе Русского театра.

В пресс-службе отметили, что «по сложившейся традиции, 14 февраля, в честь праздника всех влюбленных в театре состоится необычное действо. В этот день пришедшие в театр влюбленные пары смогут посмотреть спектакль по роману Б. Стокера «Князь полнолуния» и принять участие в театрализованном празднике. Перед началом спектакля и в антракте артисты в ролях Святого Валентина, Купидона, Менестреля и богини любви Афродиты засвидетельствуют горячее желание влюбленных вступить в гражданский брак, внесут их имена в символическую Книгу Любви и выдадут «Свидетельство о гражданском браке»».

Желающие принять участие в акции должны приобрести билеты на спектакль «Князь полнолуния» и зарегистрироваться, отправив заявку с именами по электронной почте на адрес info@rusteatr.odessa.ua.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
17:50 15.06.2026
17:13 15.06.2026
17:02 15.06.2026
16:12 15.06.2026
15:16 15.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.019