ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Аналогии между Тунисом и Украиной неуместны», ― мнение
16:03 / 31.03.2011

ОДЕССА, 31 МАРТА 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Глава областной организации Всеукраинской молодежной общественной организации «Демократический Альянс» Алексей Черный считает, что нельзя проводить аналогии между Тунисом и Украиной, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое мнение он выразил сегодня, 31 марта, в ходе пресс-конференции «Возможна ли в Украине Twitter-революция?».

«Я не думаю, что можно проводить аналогии между Тунисом и Украиной ― у них достаточно долго вызревала ситуация, она все накапливалась. Как только появился способ коммуникации (Twitter), способ революции, они сразу вышли на улицы. А в Украине ничего не накапливается, люди могут высказывать свое возмущение на улицах, в интернете. Поэтому революции у нас не будет», ― отметил А. Черный.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
17:35 24.06.2026
16:20 24.06.2026
16:16 24.06.2026
15:27 24.06.2026
14:51 24.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015