![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
В SHABO поділились секретами виробництва унікальних вин
![]() 14:34 / 29.05.2025
ОДЕСА, 29 ТРАВНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Виноробне підприємство SHABO розповіло про особливості виготовлення Великих Вин України. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі виноробні SHABO. В повідомленні підприємства сказано: Технології, натхнення та традиції — серце виноробства SHABO 💫 Територія виробничого комплексу SHABO обладнана сучасними сталевими вініфікаторами, які оснащені системою автоматичного контролю температури. Ці вініфікатори — не просто технічне обладнання, а символ філософії SHABO: створення вин найвищої якості з глибокою повагою до природи, землі та майстерності винороба. Саме тут, у технологічному серці виноробні, народжуються Великі Вина України — вина SHABO 🍷 Запрошуємо особисто переконатися в унікальності цього процесу під час екскурсії до Центру культури вина SHABO. Пориньте у світ, де кожна крапля вина — результат гармонійного єднання природи, людської майстерності та сучасних технологій✨ Бронювання екскурсій — @shabo.winecenter або 📞 048 7000 210 |
Пошук:
![]() ![]() Руслан Весел
Жага до перемоги у спортсменів Одеської області завжди була потужною. Тому, незважаючи на важкі часи, спричинені російською агресією проти України, представники нашого регіону продовжують здобувати спортивні вершини.
![]() ![]() ![]() XXV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині відбудеться з 6 по 8 червня 2025 року в Одеській національній науковій бібліотеці та місті Балта.
![]() Останні новини:
15:40 16.06.2025
![]() 14:18 16.06.2025
![]() 13:06 16.06.2025
![]() 12:42 16.06.2025
![]() 11:37 16.06.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.435 |