![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
В SHABO розповіли про свої природні-напівсолодкі вина
![]() 19:04 / 09.08.2022
ОДЕСА, 09 СЕРПНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Виноробне підприємство SHABO розповіло про свої природні-напівсолодкі вина: Мерло, Сапераві, Совіньйон Блан та Мускат- Оттонель. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі виноробні SHABO. В повідомленні підприємства сказано: Так, так ми знаємо, що ви знаєте 😏Ви пам’ятаєте, що наші природні-напівсолодкі вина SHABO Limited Edition були хітом два літа поспіль. Так, ті самі унікальні вина, що солодкі без жодного доданого грама цукру. Завдяки унікальній технології зупинки бродіння холодом до -5°С, в них розкривається лише солодкість самої виноградної ягоди. Технологія складна, дорога та ексклюзивна, а вина – неповторні! Два роки тому запустили перший реліз і їх розкупили буквально за місяць. У 2021 році розширили колекцію, створивши ще більший вибір для вас 🤗 Неперевершене Мерло, темпераменте Сапераві, або вишуканий Совіньйон Блан, чи золотий Мускат- Оттонель (переможець 🥇 MUNDUS VINI 2021 Summer Tasting). А може багатогранний природно- напівсухий Рислінг? Обрати когось одного здається нереально... А ось скуштувати кожне вино з SHABO Limited Edition зараз найліпша нагода. Адже саме тепер робимо спеціальну пропозицію: знижка у 15%! 👌Спецціна на вина, які ви не здайте ніде більше, окрім нашого фірмового онлайн-магазину. 👌 Спецціна на вина, які точно запам’ятаються назавжди Купуйте ексклюзив зручно за посиланням https://bit.ly/3A6WFr3 |
Пошук:
![]() ![]() ![]() ІГОР КОВАЛЬ
На тлі війни в Україні дедалі частіше порушується питання про майбутнє НАТО. Агентство Bloomberg стверджує: «Альянс ще до можливого повернення Трампа опинився на межі кризи. Йдеться не лише про війну, але й про стратегічні розбіжності, занепад армій Європи та втрату довіри між союзниками.» Та чи справді йдеться про кризу НАТО? Швидше, про його трансформацію. Доктор політичних наук Ігор Коваль із експертним оглядом ситуації.
![]() ![]() ![]() З 12 по 19 липня 2025 року в Одесі проходитиме Тиждень французької культури — цикл мистецьких і пізнавальних подій, присвячених культурній дипломатії та дружбі між Одесою та Францією.
![]() Останні новини:
17:50 17.07.2025
![]() 17:21 17.07.2025
![]() 16:31 17.07.2025
![]() 16:06 17.07.2025
![]() 15:51 17.07.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 2.306 |