![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Дотация фермерам из облбюджета на закупку племенного скота сократилась по сравнению с прошлым годом на треть», — ГУ агропромразвития ОГА
15:40 / 16.09.2010
ОДЕССА, 16 СЕНТЯБРЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Сумма средств, выделяемых из областного бюджета в качестве дотаций фермерам на закупку племенного скота, в 2010 году составляет 2 миллиона гривен, что на 1 млн. меньше, чем в 2009 г., передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом начальник отдела животноводства Главного управления агропромышленного развития Одесской областной государственной администрации Людмила Золотарь сообщила сегодня, 16 сентября, в ходе пресс-конференции. Как отметила начальник отдела, «сумма в 2 миллиона гривен – это своего рода дотация фермерам. Мы даем им возможность закупать племенное поголовье скота за 50% от стоимости». По словам Л. Золотарь, в 2010 году выделенная на эти цели сумма сократилась на миллион гривен – в 2009 году на закупку племенного скота областной бюджет выделил 3 миллиона гривен. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
16:52 19.06.2026
16:32 19.06.2026
15:06 19.06.2026
14:20 19.06.2026
13:43 19.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012 |