![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Одесская область занимает передовое место в сфере теневого оборота земли», — мнение
14:45 / 30.10.2007
ОДЕССА, 30 ОКТЯБРЯ 2007, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Старший научный сотрудник Института государства и права имени В. М. Корецкого Национальной академии наук Украины Павел Кулинич заявил, что Одесская область занимает передовое место по отчуждению земель сельскохозяйственного назначения в обход моратория на продажу земли, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом П. Кулинич заявил сегодня, 30 октября, в ходе заседания круглого стола на тему «Проблемы становления и функционирования рынка земель сельскохозяйственного назначения в Украине» в Одессе. П. Кулинич отметил, что существуют отработанные схемы, по которым земельные участки сельскохозяйственного назначения переходят от одного собственника к другому в обход моратория на продажу земли и операции приобретают легальный характер. Также ученый отметил, что мораторий на продажу земли в Украине не препятствует осуществлению операций с землей сельскохозяйственного назначения, а наоборот порождает их теневой оборот в отсутствие прозрачного рынка. В результате несут убытки жители сельской местности – собственники земли, которые получают меньшую цену за свои земельные участки в сравнении с условиями конкурентного рынка. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
17:45 02.07.2026
17:31 02.07.2026
17:22 02.07.2026
17:01 02.07.2026
16:44 02.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017 |