ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
Одесса присоединилась к глобальной инициативе #SafeTravels (Путешествуй безопасно)
16:57 / 12.08.2020
Туризм

ОДЕССА, 12 АВГУСТА 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Одесса присоединилась к глобальной инициативе Всемирного совета по туризму и путешествиям (WTTC) #SafeTravels.

Как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», об этом говорится на Фейсбук-странице Департамента культуры и туризма Одесского городского совета.

В сообщении департамента сказано:

Одеса приєдналася до глобальної ініціативи Всесвітньої ради з туризму та подорожей (WTTC) з метою інформаційної підтримки індустрії туризму та гостинності міста, поширення серед туристичних підприємств Одеси протоколів безпеки і міжнародних відзнак #SafeTravels (#ПодорожуйБезпечно):

https://wttc.org/COVID-19/Safe-Travels-Global-Protocols-Stamp

Зазначені протоколи розроблені для ефективного пом'якшення наслідків пандемії COVID-19 та спрямовані на підтримку основних галузей туристичного сектора України.

Відзнака Safe Travels Stamp отримала всесвітнє визнання і використовується авіакомпаніями, аеропортами, туроператорами, готелями, об'єктами розваг, об'єктами вуличної роздрібної торгівлі, компаніями з оренди автомобілів, організаторами виставок та конгресів, а також страховими компаніями. Соціально відповідальний бізнес декларує відповідність в своїй роботі протоколам безпеки і використовує відзнаку в своїх маркетингових комунікаціях.

Тепер Одеські компанії можуть також підтвердити дотримання протоколів вносячи свої організації в єдиний реєстр і отримати Міжнародну відзнаку Safe Travels Stamp.

Протоколи допоможуть туристичним підприємствам, малим і мікро бізнесам привести свою діяльність у відповідність з новими нормами і міжнародними стандартами щодо забезпечення безпеки як співробітників, так і мандрівників.

Ознайомитися з правилами, внести компанію до реєстру та стати учасником програми можливо за посиланням — http://www.ntoukraine.org/safetravels_ua.html

Організації, які пройдуть вищезазначену процедуру, можуть отримати відзнаку Safe Travels Stamp у Туристичному Інформаційному Центрі м. Одеси.

Звертайтеся до департаменту культури та туризму Одеської міської ради.

Тел. +38 048 7252424, e-mail: director.dct@omr.gov.ua


Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
Кулек Кремлинович. Как скажется очередное разоблачение Додона на президентских выборах в Молдове
Против Игоря Додона работают сегодня два фактора – ухудшающаяся экономическая ситуация и масштабная коррупция

«Українське козацтво: традиції, історія, сучасність»: до Дня українського козацтва та дня захисника України
Роль українського козацтва у вітчизняній історії важко переоцінити. Тема козацтва справедливо посідає одне з перших місць за популярністю серед істориків та широкого загалу української громади.

Последние новости:
17:09 29.10.2020
16:58 29.10.2020
16:36 29.10.2020
15:26 29.10.2020
14:28 29.10.2020


© 2005—2020 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2020 S&A design team / 1.043