ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Глава Одесской ОГА представил винодельню SHABO в рамках проекта «Мандруємо Одещиною!»
13:12 / 20.07.2020
Туризм

ОДЕССА, 19 ИЮЛЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В цикле постов Главы Одесской ОГА Максима Куцого «Мандруємо Одещиною!» появился материал, приглашающий посетить винодельню SHABO.

Как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», обзор опубликован на Фейсбук-странице Максима Куцого.

В посте главы облгосадминистрации сказано:

Мандруємо Одещиною!

Продовжую знайомити вас із винятковими місцями нашого краю, які не знайдете більше не тільки в Україні, але, можливо, й у світі.

Сьогодні буде по-справжньому унікальне місце, яке ось уже дев’ять століть є знаменитим у світі регіоном виноробства – Шабо. Село розташоване в екологічно чистому місці з чудовим мікрокліматом, де повітря дуже гармонійно поєднує в собі морську та степову гладь. Крім того, вас обов’язково вразить і живописність цієї території.

Уже два роки в Україні діє проект Європейського союзу «Географічні вказівки», у рамках якого реалізується пілотний маршрут «Дорога вина і смаку Української Бессарабії». Він включає чотири зони відпочинку Одещини, аби туристи дізналися про всі кулінарні локальні знахідки нашого краю. У теперішніх карантинних умовах для такого гастрономічного туризму розроблено спеціальні протоколи безпеки, аби кожна подорож відбувалася в безпеці та з дотриманням протиепідемічних заходів.

Розповім про ще один примітний факт, пов'язаний із Шабо. 11 років тому тут був створений Центр культури вина SHABO, який сьогодні вважається культурною спадщиною Європи і включений в європейську карту музеїв вина.

На території розташовано 1200 га виноградників, діє сучасне виробництво та музей, де можна як дізнатися про історію різноманітних технологій створення вин та коньяку, так і ознайомитися з сучасним процесом їх виробництва.

Тут також є виноградний сад, створений понад 200 років тому «Королівський підвал», розташовані на глибині п'яти і дев'яти метрів під землею гігантські підземні сховища.

Дізнатися про наші українські технології виробництва вина, визнані на історичній батьківщині цих напоїв, – у провінції Шампань та Коньяк – переконаний, для всіх без винятку буде справді цікаво.

Щиро запрошую всіх до Одещини! Мандруйте Україною!


Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».

Останні новини:
19:19 25.04.2024
17:11 25.04.2024
16:41 25.04.2024
15:44 25.04.2024
14:34 25.04.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 1.707