ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«В выборных списках «Свободы» представлены 7 одесситов», — Павел Кириленко
12:17 / 16.09.2014

ОДЕССА, 16 СЕНТЯБРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Народный депутат, уполномоченный ВО «Свобода» Павел Кириленко заявил, что в списках партии на предстоящие 26 октября досрочные выборы в Верховную Раду Украины из одесситов представлены 7 человек, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом П. Кириленко заявил сегодня, 16 сентября в ходе телефонного разговора с корреспондентом агентства.

Отвечая на вопрос «Будет ли партия представлена кандидатами на избирательных округах по Одесской области?» П. Кириленко заявил: «На втором съезде партии 14 сентября были выдвинуты кандидаты. Так, по мажоритарному 143 округу (Измаил) идет Всеволод Сокалюк – общественный деятель, юрист.

Из одесситов в партийных списках — я, Павел Кириленко, (№18) и еще 6 человек, среди которых 3 представителя из зоны АТО».

По словам политика, в пределах Одесской области партия планирует набрать около 10% голосов.

«Если нам удастся повлиять на сознание избирателей, мы сможем набрать и больше 10% процентов — это в том случае, если люди не будут находиться под влиянием», — добавил он.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
11:36 22.02.2026
11:28 22.02.2026
11:24 22.02.2026
11:03 22.02.2026
10:54 22.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.021