![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Додаткові 3 мільярди гривень на дороги
13.03.2026 / Газета: Вечірня Одеса / № 19—20 (11569—11570) / Тираж: 10407
Стільки виділив уряд із резервного фонду держбюджету на ремонт автомобільних доріг державного значення. Кошти спрямовуються, насамперед, на дороги міжнародного та національного значення — ключові логістичні маршрути, траси з інтенсивним рухом, а також дороги, які виконують важливу роль для евакуації та забезпечення прифронтових регіонів. Тривають поточні ремонти автошляхів. Наразі дорожні бригади виконують у середньому 40 тис. м2 ремонту пошкодженого покриття щодня. На дорогах державного значення працюють понад 1100 працівників у складі 140 ремонтних бригад. Роботи відбуваються у всіх областях України, повідомляють в уряді. Обсяги відновлення мають сягнути 100—150 тис. м2 на день. Наступний етап — перехід до масштабних ремонтів «картами», що забезпечить більш довговічне покриття доріг. Найбільші обсяги робіт проводяться на міжнародних дорогах, зокрема і на: М-05 Київ — Одеса — 10521,4 м2; М-14 Одеса — Мелітополь — 1510 м2; М-28 Одеса — Южне /М-14/ — 3 700 м2 та інших. З початку року вже ліквідовано майже 220 тис. м2 пошкоджень дорожнього покриття. Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |