ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Щоденні атаки — щоденні виклики
16.10.2025 / Газета: Вечірня Одеса / № 81—82 (11529—11530) / Тираж: 10407

В таких умовах особливо важливо не залишатися наодинці і підтримувати одне одного.

Про це говорили під час Дня спільнодії «Дотики підтримки», що відбувся в Одесі в межах всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

Захід зібрав понад 120 учасників: представників громадських організацій, освіти, місцевої влади та активних одеситів.

Мета — показати, що навіть у найскладніших обставинах прості жести уваги та підтримки можуть зміцнити психологічну стійкість. Учасники ділилися особистими історіями підтримки та брали участь у практичних заняттях.

«Ментальне здоров’я допомагає нам долати труднощі», — зазначив заступник голови ОВА Антон Шалигайло.

Діліться в соцмережах своїми історіями підтримки з хештегом #тиякпідтримка, щоб разом створювати культуру турботи, яка зараз потрібна кожному з нас.

Програму «Ти як?» ініційовано Першою леді України Оленою Зеленською. ЇЇ реалізує Координаційний центр КМУ / Mental Health UA за експертної підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я (WHO).

Автор: -

Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018