ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Замах на волонтера
08.05.2025 / Газета: Чорноморські новини / № 18 (22545) / Тираж: 8525

«На мене скоєно напад. Поранений. Все ок, загрози життю нема», — написав 1 травня наш земляк, громадський активіст і знаний волонтер Сергій Стерненко у своїй соцмережі.

Напад скоєно у Києві, де нині він мешкає. Нападницю, теж нашу землячку, затримали відразу на місці події.

Як повідомили у Службі безпеки України, це був замах на вбивство з використанням вогнепальної зброї. Втіленню наміру завадила професійна реакція охоронців (у Сергія вони є, адже це вже не перша спроба його вбити).

Нагадаємо, Сергій Стерненко — уродженець Садового, що у Білгород-Дністровському районі. Активний учасник одеського Євромайдану та Революції Гідності.

Очолював осередок «Правого сектору», боровся з наркоторгівлею в Одесі, разом з однодумцями організував «сміттєву люстрацію» Нестора Шуфрича. З його ініціативи і за його участі в Одесі не відбулося зо два десятки концертів російських виконавців та наших «зірок»-запроданців.

З початком повномасштаб-ного вторгнення росії в Україну приєднався до територіальної оборони Києва. Активно займається волонтерською ді-яльністю, зокрема організував програму «Небесний русоріз», яка збирає кошти на закупівлю дронів для знищення ворожих розвідувальних безпілотників. Його YouTube-канал «STERNENKO» має понад два мільйони підписників.

45-літній уродженці Одещини, яка, за даними СБУ, недавно винайняла квартиру в тому ж будинку, де мешкає Сергій, щоб підготуватися до замаху і вбити його, загрожує 15-річне ув’язнення. Їй оголосили підозру одразу за двома статтями: державна зрада в умовах воєнного стану та замах на вбивство на замовлення з корисливих мотивів.

За даними слідства, нападницю завербували російські спецслужби наприкінці минулого року, коли вона шукала «легкий заробіток» в інтернеті. Спершу виконувала завдання зі стеження за автівками і передавала координати. Напередодні нападу взяла пістолет із набоями зі «схрону» за вказівкою куратора. Під час обшуків у неї виявили докази співпраці з російськими спецслужбами.

Автор: -

Пошук:
розширений

Руслан Весел
СПОРТСМЕНИ ОДЕЩИНИ, ПОПРИ ВІЙНУ, ПРОДОВЖУЮТЬ ПІДКОРЮВАТИ П’ЄДЕСТАЛИ ПОШАНИ
Жага до перемоги у спортсменів Одеської області завжди була потужною. Тому, незважаючи на важкі часи, спричинені російською агресією проти України, представники нашого регіону продовжують здобувати спортивні вершини.

Андрій Кокотюха запрошує відвідати XXV Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині
XXV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині відбудеться з 6 по 8 червня 2025 року в Одеській національній науковій бібліотеці та місті Балта.

Останні моніторинги:
00:00 29.05.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 29.05.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 29.05.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 29.05.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 29.05.2025 / Вечерняя Одесса


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.013