ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Сергій Мунтян: «Робота управління БЕБ будуватиметься з врахуванням специфіки регіону»
03.11.2022 / Газета: Вечірня Одеса / № 86-87(11223-11224) / Тираж: 10407

Територіальне управління Бюро економічної безпеки в Одеській області запрацює на повну цього тижня. Наразі проходить завершальний етап конкурсного відбору на зайняття вакантних посад аналітиків та детективів.

Відбір аналітиків та детективів для роботи в Територіальному управлінні складався з чотирьох етапів. Кандидати повинні були продемонструвати гідний рівень знань загального та спеціального законодавства, під час складання кваліфікаційного іспиту, пройти психологічне тестування та завершальний етап — проходження співбесіди з конкурсною комісією.

«Морегосподарський комплекс Одеського регіону продовжує залишатись ключовою складовою економіки всієї країни, її «морськими воротами». Вся робота Бюро будуватиметься з врахуванням специфіки регіону. Ключові напрями діяльності Територіального управління БЕБ в Одеській області наступні: розшук та арешт активів російської федерації і республіки білорусь, викриття схем, що призводять до несплати податків суб’єктами господарювання, упередження розкрадання бюджетних коштів всіх рівнів та протидія порушенням у сфері підакцизних товарів та у ігровому бізнесі. Активна робота буде проводитись також з виявлення, упередження та розслідування інших економічних злочинів», — зазначив начальник ТУ БЕБ в Одеській області Сергій Мунтян.

Нагадаємо, що Територіальне управління БЕБ в Одеській області — одне з шести територіальних представництв БЕБ, які наразі запускають свою роботу в Україні.

Автор: Прес-служба територіального управління БЕБ в Одеській області

Пошук:
розширений

Департамент інформації Одеської міськради
В Одесі продовжують фіксувати випадки вандалізму в міських зелених зонах
за минулі вихідні невідомі пошкодили лавку на Кримському бульварі та повалили урну на Приморському бульварі. Працівники КП «Міськзелентрест» оперативно відновлюють пошкоджене майно та закликають містян берегти комунальне майно й повідомляти про випадки вандалізму до поліції.

Одеський Український театр запрошує на поетично-музичний перформанс до Дня Незалежності
Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька 23 серпня проведе поетично-музичний перформанс «35 історій Незалежності: слова й гармонії, народжені любов’ю».

Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016