ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Змієбаївка. Далі буде
25.06.2022 / Газета: Чорноморські новини / № 47-48 (22370-22371 / Тираж: 8525

Цими днями по окупантах, які засіли на нашому Зміїному, завдано кілька ударів. Далі буде. Про це в ефірі національного телемарафону розповіла керівниця пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк.

«Удар по острову Зміїний був, і не один. Все це було в рамках військової операції, яка потребує режиму тиші... Було завдано масованого удару із застосуванням різнорідних сил. Ми їх не розкриваємо, бо нас слухає ворог. Було завдано певної шкоди і скупченню техніки, й особовому складу. Ми знаємо, що суттєво пошкоджено або знищено ЗРК типу «Панцир», радіолокаційну станцію і є ще інші втрати ворога. Операція триває», — сказала вона.

Як зауважують в ОК «Південь», нині корабельне угруповання ворожих сил, що перебуває в морі, складається із п’яти ракетних кораблів, трьох ВДК та підводного човна. Вони загрожують Україні 44 крилатими ракетами.

«Штормова погода не сприяє висадці десанту. Натомість, хвилювання моря підвищує вірогідність наражання на морські міни. Одну з таких небезпечних «мандрувальниць» було виявлено на Одещині. Міна безконтрольно здетонувала у безпосередній близькості від урізу води однієї з пляжних зон. Пошкоджено пляжні будівлі. На щастя, на узбережжі не було відвідувачів, ніхто не постраждав», — йдеться у повідомленні ОК «Південь».

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні моніторинги:
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014