ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
У партії «Слуга Народу» відповіли на критику законопроєкту про олігархів
10.06.2021 / Газета: Вечерняя Одесса / № 64-65(11054-11055) / Тираж: 10407

Зареєстрований законопроєкт про олігархів зачіпає інтереси надто багатьох впливових осіб у політиці та бізнесі. Тому не дивно, що його свідомо намагаються дискредитувати.

«Цей законопроєкт — перше рішення за всі 30 років незалежності, яке демонструє наше ставлення до олігархічної системи. Він стверджує: так, в Україні є олігархи. Так, вони впливають на політику. І так — цього більше не буде», — заявив Володимир Зеленський у своєму відеозверненні.

Президент окреслив свою позицію: бізнес має бути прозорим і розвиватися не за рахунок державних інтересів. Має платити податки, а не «відкати». Фінансувати благодійні проєкти, а не групи депутатів у парламенті.

«Усіх, хто готовий працювати так і тільки так — ласкаво просимо.

А ті, хто не захоче жити й працювати за новими й чесними правилами гри, — опиняться поза грою», — попередив Президент.

У керівництві політичної партії «Слуга Народу» наголошують, що бурхлива реакція деяких політиків та представників великого бізнесу на законопроєкт про олігархів показала, наскільки він є «незручним» для багатьох впливових осіб — як у політиці, так і у бізнесі.

Голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко наголошує, що критика та спротив ухваленню цього законопроєкту — це деструктивна позиція опонентів, і суспільство її не підтримує.

«Ми хочемо створити нові правила, які змінять систему. Це абсолютно нормальне цивілізоване бажання, спрямоване на те, щоб в Україні було реальне верховенство права, а не верховенство грошей. Наші опоненти зараз тільки критикують, а не пропонують нові законодавчі інструменти, щоб прибрати деструктивний вплив олігархів. Така активність не може дати результату — суспільство її не сприйматиме», — переконаний Корнієнко.

А голова фракції політичної партії «Слуга Народу» Давид Арахамія вважає, що критика законопроєкту свідчить про намагання зберегти вплив олігархів на соціально-політичні процеси в Україні.

«Ми побачили першу реакцію — впливові політичні діячі почали несамовито дискредитувати намагання Президента позбавити Україну олігархічного впливу. Дехто договорився вже й до того, що олігархи — це ледве не основа демократії в країні. Але влада Януковича була вищим вираженням олігархічної моделі в українській політиці. Усі бачили, чим це закінчилося», — нагадує Арахамія.

Він вважає, що через спротив олігархічних груп впливу ухвалити цей законопроєкт буде нелегко. Але запевняє, що парламентська більшість налаштована довести справу до кінця.

«Після реєстрації у парламенті будь-який законопроєкт опрацьовують в комітетах, голосують у першому читанні, потім працюють над поправками. Впевнений, що до законопроєкту про олігархів ми побачимо тисячі поправок, можуть бути й альтернативні законопроєкти. Але ми пройдемо цей шлях та ухвалимо цей важливий закон», — прогнозує Арахамія.

Виборцям він пропонує дивитися на реакцію всіх тих, кого закон може стосуватися. І робити відповідні висновки. Це допоможе зрозуміти, хто в країні підіграє олігархам.

«Українцям зараз треба подивитися, хто і як коментує цю тему. Якщо просто намагаються дискредитувати ідею та не пропонують конкретних кроків для того, щоб олігархи більше ніколи не змогли впливати на всю країну у своїх інтересах, то це і є допомога олігархам», — каже очільник фракції «Слуга Народу».

Автор: -

Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ПОЛУПОБЕДА ОППОЗИЦИИ: ПОЧЕМУ БОЛГАРИЯ НЕ МОЖЕТ ВЫЙТИ ИЗ КРИЗИСА И ПРИ ЧЕМ ЗДЕСЬ РФ
Офіційні результати парламентських виборів в Болгарії ще не оголошені, і зберігається інтрига, хто посяде перше та третє місця, але результат вже зрозумілий - у склад 46-х Народних зборів пройшли ті ж самі шість партій, що й у квітні.

«Натхненний дослідник українського фольклору»: до 150 річчя від дня народження Філарета Колесси
17 липня 2021 року виповнюється 150 років від дня народження Філарета Колесси (1871-1947), видатного українського вченого, фольклориста, музикознавця, композитора, етнографа.

Последние мониторинги:
00:00 22.07.2021 / Вечерняя Одесса
00:00 22.07.2021 / Вечерняя Одесса
00:00 22.07.2021 / Вечерняя Одесса
00:00 22.07.2021 / Вечерняя Одесса
00:00 22.07.2021 / Вечерняя Одесса


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.028