ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



БІЛЬШЕ МІЛЬЯРДА ВІД «СПРОЩЕНЦІВ»
06.08.2020 / Газета: Чорноморські новини / № 61(22179) / Тираж: 8525

За січень-червень суб’єкти господарювання Одеської області, які обрали спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 1,1 млрд грн єдиного податку. Порівняно з відповідним періодом минулого року ця сума збільшилася на 105 млн грн, або на 10,7 відсотка.

Із загальної суми сплати питому вагу складають кошти, сплачені фізичними особами-підприємцями — 780,3 млн грн, що на 12,4% перевищує сплату першого півріччя 2019-го. Юридичні особи III групи з початку 2020-го сплатили 179,9 млн грн єдиного податку, а це на 6,1% більше, ніж за цей же період торік. А «спрощенці» IV групи — сільськогосподарські товаровиробники — за той же період сплатили 121,2 млн грн, що на 7,5% більше відповідного періоду минулого року.

Нагадуємо, що законом від 16 січня 2020 р. №466 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесено зміни, в т.ч. для платників, які обрали спрощену систему оподаткування, зокрема: — збільшення часу для подання платником єдиного податку третьої групи заяви про зміну ставки єдиного податку із 5 відсотків на 3 відсотки (за 10 днів до початку календарного кварталу, замість 15 днів); — обмежується поширення пільги у вигляді земельного податку на платників єдиного податку І—ІІІ груп при наданні нерухомого майна в оренду; — встановлюється, що анулювання реєстрації платника єдиного податку можливе у разі наявності податкового боргу, який перевищує 1020 гривень.

Автор: Головне управління ДПС в Одеській області.

Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.023