ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Про що говорили податкiвцi з екологами на Одещинi?
20.04.2018 / Газета: Порто-франко / № 13(1406) / Тираж: 22000

Днями на Одещинi вiдбулася робоча зустрiч колективу Департаменту екологiï та природних ресурсiв Одеськоï обласноï державноï адмiнiстрацiï з податкiвцями.

У заходi прийняв участь i заступник начальника Одеського управлiння Офiсу великих платникiв податкiв ДФС €вгенiй Ломака. Основною метою зустрiчi, було налагодження взаεмодiï мiж органами виконавчоï та контролюючоï влади.

Найбiльшу увагу придiлили порядку видачi дозволiв на викиди, спецiальне водокористування та розмiщення вiдходiв, а також контроль за ïх дотриманням.

Крiм того, вирiшили спiльно дiяти та докладати максимум зусиль для виявлення пiдприεмств, якi здiйснюють свою дiяльнiсть без вiдповiдних дозволiв Департаменту екологiï та природних ресурсiв Одеськоï обласноï державноï адмiнiстрацiï, адже такi дiï призведуть до додаткового наповнення бюджетiв усiх рiвнiв. Органи влади здiйснюють жорсткий контроль за тим, аби користувачi природних ресурсiв здiйснювали свою дiяльнiсть законно.

Пiдводячи пiдсумки, €вгенiй Ломака повiдомив, що великi пiдприεмства якi облiковуються в Одеському управлiннi Офiсу ВПП ДФС, вже з початку року направили до зведеного бюджету 2,1 млн грн екологiчного податку, з них до мiсцевого бюджету надiйшло — 1,1 млн грн, i це не малий внесок для мiста.

Автор: В. ТАЛПА, начальник Одеського управлiння Офiсу ВПП ДФС.

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Виставка «Невидимі. Стійкість: минуле і сучасність ромів»
4 червня 2026 року у Одеському музеї геноциду «Територія пам’яті» (вул. Садова, 10) відбулося відкриття виставки «Невидимі. Стійкість: минуле і сучасність ромів»

Останні моніторинги:
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015