ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



В Одессе обсудили морскую безопасность Украины
01.11.2017 / Газета: Моряк Украины / № s / Тираж: 10025

ГП «Администрация морских портов Украины» (АМПУ) приняло участие в межведомственной конференции «Морская безопасность Украины» в Одессе 18-19 октября. Об этом сообщили в пресс-службе АМПУ. Основной целью мероприятия было представить взгляды государственных институтов, выполняющих свои задачи на море, на основные проблемные вопросы обеспечения морской безопасности в Азовском и Черном морях, определить существующие проблемы и пути их решения. Конференция состоялась по инициативе Государственной пограничной службы Украины и поддержке Посольства США в Украине.

В мероприятии приняли участие представители аппарата управления АМПУ, администраций и служб морской безопасности морских портов, непосредственно ответственных за морскую безопасность. Участники представили свои наработки в сфере обеспечения морской безопасности в портах.

В своем выступлении заместитель председателя АМПУ по морской и внутренней безопасности Сергей Гронский отметил актуальность и важность тематики конференции, а также своевременность начала расширенного диалога и налаживания тесного взаимодействия между субъектами обеспечения морской безопасности в Украине.

Результатом совместной работы государственных структур и органов, задействованных в сфере морской безопасности Украины, стала наработка итогового документа конференции с инициативой создания целевой рабочей группы по совершенствованию законодательства, полномочий и порядка взаимодействия субъектов обеспечения морской безопасности в Украине.

http://ports.com.ua

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013