![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Перші випробування
23.08.2017 / Газета: Одесские известия / № 62(4988) / Тираж: 18937
Понад 200 першокурсників, зарахованих до Військової академії за результатами ЗНО, іспитів з фізичної підготовки та психологічного добору, стали учасниками 15-денного польового виходу, який відбувся на базі навчального центру військового вишу. Вже на першому тижні польових випробувань першокурсники попрактикувалися в орієнтуванні на місцевості, відпрацювали тактичні прийоми ведення бою та виконали початкові навчальні вправи зі стрільби з автомата й гранатомета, зробили марш-кидок у повній екіпіровці. Кульмінацією табірного збору стали обкатка танком з метанням гранат, подолання смуги перешкод, а також практичні заняття з рукопашного бою і захисту від впливу хімічної та бактеріологічної зброї. До занять з першокурсниками були залучені офіцери-викладачі та курсанти-старшокурсники, які проводили практичні тренування у якості інструкторів. Вже 26 серпня, після завершення польових навчань, першокурсники складатимуть Військову присягу на вірність Українському народові. За словами начальника табірного збору полковника Роланда Геворгяна, проведений на полігоні навчально-тренувальний захід став першим серйозним випробуванням для курсантів. – Польовий вихід допоміг їм здружитися і стати одним колективом, а головне – усвідомити свій професійний вибір: стати офіцерами Збройних сил України, – підкреслив офіцер. Автор: Сергій Даниленко
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.023 |