![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Памятник Кириаку Костанди реставрируют
15.07.2017 / Газета: Одесский вестник / № 28 / Тираж: 5481
Известный памятник художнику Кириаку Костанди, чья жизнь и судьба тесно связана с Одессой, был установлен во дворе дома № 46, на ул. Пастера, в 2010 году. Здесь художник прожил с 1910-го по 1916 годы. И вот по городу поползли слухи: бюст Костанди... исчез, остался один постамент. Как выяснилось, памятник Костанди, на самом деле, никуда не исчезал. Как рассказал преподаватель Одесского художественного училища имени М. Б. Грекова скульптор Андрей Ахтырский, бюст художника сейчас находится на реставрации. - Материал, из которого был сделан памятник Костанди, а это гипс, непрочен и недолговечен. Более того, еще немного — и он мог бы попросту развалиться. И мы сейчас его восстанавливаем вместе со скульптором, преподавателем нашей грековки, Дмитрием Запорожцем. Бюст Кириака Костанди будет выполнен из полимерной смолы с мраморной крошкой. Это стойкая смесь, которая не боится снега, ветра и дождя. Вскоре памятник Костанди будет установлен на своем прежнем месте, во дворе дома № 46, на улице Пастера, — отметил Андрей Ахтырский. Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015 |