ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Напоїти спрагле село
27.06.2017 / Газета: Одесские известия / № 46(4972) / Тираж: 18937

В межах регіональної програми «Питна вода Одещини» на покращення водопостачання жителів сіл Ясенове, Бобрик, Новотороїцьке, Сергіївка, Солтанівка, Новоселівка та Демидівка з обласного бюджету виділено понад 4 мільйони гривень.

Депутат обласної ради Анатолій Арте­менко розповів, що обсяг співфінансування з місцевих бюджетів становить близько мільйона гривень. За кошти, що надходять із бюджетів усіх рівнів, реконструюються старі, ще колгоспні водогони, проводяться нові лінії, реанімуються водонапірні башти і свердловини.

Це дозволить зняти напругу із забезпеченням якісною питною водою у більшості населених пунктів, де спостерігається обміління криниць, підвищить загальний рівень благоустрою в селах.

Ремонтні роботи вже завершуються. Справа за енергетиками, які найближчим часом мають підключити об’єкти водопостачання до електромережі.

Автор: Юрій Федорчук

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Книжкове свято на Одещині: ОННБ запрошує на XXVI Всеукраїнську виставку-форум
5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Останні моніторинги:
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015