![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
МОШЕННИКИ ПОД ВИДОМ ФИСКАЛОВ
19.05.2017 / Газета: Порто-франко / № 17(1361) / Тираж: 22000
Главное управление ГФС в Одесской области сообщает, что в регионе появилась группа мошенников, действующих якобы от имени руководителя управления. Мошенники звонят бизнесменам, сообщают о якобы запланированной проверке и предлагают решить вопрос за деньги. Но эти действия являются мошенничеством и подлежат расследованию. Для предотвращения деятельности мошенников следует при получении таких звонков или других противоправных действий срочно обращаться в Антикоррупционный сервис ГФС Украины «Пульс» по телефону (044) 284-00-07, Управление внутренней безопасности Главного управления ГФС в Одесской области по адресу: Одесса, ул. Мечникова, 59, телефон (0482) 34-49-78, или обратиться письменно. Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012 |