![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Нові бойові одиниці
13.08.2016 / Газета: Одесские известия / № 63(4886) / Тираж: 18937
Тривають державні випробування малих броньованих артилерійських катерів «Аккерман» і «Бердянськ». Під час чергового виходу в море перевірялася робота системи управління артилерійським вогнем, вузлів і механізмів електромеханічної бойової частини, зокрема параметри головних двигунів. – Я неодноразово виходив у море на цих бойових кораблях. І з задоволенням відзначу, що катери мене приємно здивували, – зазначив командир бригади надводних кораблів капітан другого рангу Дмитро Глухов. – «Аккерман» і «Бердянськ» демонструють добрі ходові якості, повністю відповідають тим характеристикам, які заклали проектувальники. Як також розповів офіцер, одного разу, на першому етапі випробувань, катери перебували в морі протягом п’яти діб, причому три з них – у штормових умовах. – Так от, як у минулому командир корабля і як діючий командир з’єднання я задоволений характеристиками цих катерів, – підсумував капітан другого рангу. Із перебігом державних випробувань ознайомлено представників вітчизняних ЗМІ. Довідка Малі броньовані артилерійські катери (МБАК) проекту 58155 збудовані Публічним акціонерним товариством «Завод «Ленінська кузня» на замовлення Міністерства оборони України згідно з державним контрактом, підписаним у жовтні 2014 року. Катери призначені для охорони і оборони пунктів базування (портів) і морських (річкових) комунікацій у межах територіального моря, ізоляції ділянок морського (річкового) узбережжя, захисту судноплавства на прикордонних річках, сприяння Державній прикордонній службі України в посиленні охорони державного кордону, участі в рятувальних операціях стосовно суден і літальних апаратів, які зазнають лиха, для участі в операціях із боротьби з проявами піратства, незаконної міграції та контрабанди в акваторії чорноморсько-азовського басейну та на річці Дунай, участі у миротворчих операціях ООН у складі міжнародних сил та для виконання інших завдань. Автор: Олег Чубук
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
65 стипендий — это 65 специалистов, которые остались в Украине, чтобы развиваться и вносить конкретный вклад в развитие технологического сектора. Мы увидели результат и приняли решение расширить программу в этом году.
![]() 28 квітня 2026 року о 15.00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться урочисте відкриття XV ювілейного Всеукраїнського конкурсу читацьких відгуків «Книголюб-2026».
Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |