![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Накрыли связного и странных дайверов
18.06.2015 / Газета: Вести / № 104(504) / Тираж: 350000
В Одессе сотрудники СБУ провели новые громкие задержания. Так, по информации пресс-службы СБУ, в ходе санкционированных обысков был задержан 62-летний гражданин Украины, который состоял в законспирированной связи с проживающим в России координатором так называемой Бессарабской народной рады. Силовики установили, что в планы сепаратистов входило выдвижение задержанного в лидеры организации, а затем его бесследное исчезновение с целью обвинить украинские спецслужбы в репрессивных действиях. Во время обыска в квартире мужчины, а также других членов «БНР» обнаружили пропагандистскую продукцию, в частности, «конституцию Бессарабской народной республики», «манифест народной рады Бессарабии», более 500 номеров газеты «Новороссия». Интересно, что в тот же день в акватории Ильичевского порта правоохранители задержали четырех подозрительных аквалангистов, которые пытались заплыть на территорию режимного объекта. Задержанных, которые представились ловцами рапана, отправили в СБУ для выяснения личности. Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017 |