ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Горсовет будет судиться с аэропортом «Одесса»
22.11.2014 / Газета: Вечірня Одеса / № 175(10093) / Тираж: 10407

Одесский городской совет подал иск о признании недействительными положений устава и договора с инвестором, определяющих размер доли города и инвестора, а также устанавливающих вклады в уставный капитал ООО «Международный аэропорт Одесса», сообщает пресс-служба горсовета.

На последней сессии временная контрольная комиссия по проверке выполнения инвестором обязательств по реконструкции аэропорта представила отчет о проведенной работе. Одним из предложений комиссии стало проведение независимого аудита деятельности ООО «Международный аэропорт Одесса», в том числе строительства нового аэровокзального комплекса (пассажирского терминала и его инженерной инфраструктуры).

Проанализировав выводы комиссии, городской голова Геннадий Труханов принял решение защитить экономические интересы территориальной громады.

Учитывая, что доля города в уставном капитале ООО «Международный аэропорт Одесса» составляет всего 25 процентов, городской совет не имеет возможности каким-либо образом влиять на принятие решений, определяющих стратегию развития аэропорта. Город намерен в судебном порядке добиваться пересмотра размера доли города.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні моніторинги:
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012