ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Увольнение директора вызвало социальное напряжение
26.07.2014 / Газета: Одесские известия / № 79(4644) / Тираж: 18937

Трудовой коллектив ЧАО «Любашевский элеватор» протестует против увольнения своего директора Зинаиды Сороки. Работники остановили прием зерна и перегородили ворота двумя грузовиками.

В адрес компании «Рenaisco B.V.» (Роттердам, Нидерланды), которая является дочерней фирмой швейцарского сырьевого гиганта «Glencore International» и владеет элеватором, отослано письмо с требованием встречи с владельцем для объяснения причины смены руководства.

По мнению рабочих, необходимости в этом нет, так как предприятие работает в нормальном режиме, уже заготовлено и переработано 25 тысяч тонн зерна нового урожая. 132 работника социально защищены, средняя зарплата составляет 2,8 тыс. грн.

Лично директор Зинаида Сорока начала работу на этом перерабатывающем предприятии в 1978 году как лаборант, а с 1986 года его возглавляет.

По словам Зинаиды Петровны, за этим решением стоят московские менеджеры, которые руководят элеватором из Киева. Они хотят назначить своего человека на ее место.

Рабочие ЧАО «Любашевский элеватор» не исключают возможности, что в нынешнее сложное время россияне стараются взять под свой контроль крупнейшее стратегическое предприятие на севере Одесщины, сорвать планы заготовки запасов продовольственного зерна, а также уволить рабочих.

К забастовщикам обещают присоединиться и ветераны предприятия.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні моніторинги:
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011