ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям жителів міста Одеси, загиблих (померлих) внаслідок масових заворушень
08.05.2014 / Газета: Одесский вестник / № 18(5318) / Тираж: 5481

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з підпунктом 5.3 пункту 5 розділу 5 Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення міста Одеси на 2014 рік, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 17.12.2013 р. № 4201-VI, у зв’язку з масовими заворушеннями у місті Одесі, у результаті яких загинули (померли) жителі міста Одеси:

1. Надати одноразову матеріальну допомогу сім’ям жителів міста Одеси, загиблих (померлих) внаслідок масових заворушень, у розмірі 10 000 грн (на сім’ю загиблого (померлого).

2. Департаменту фінансів Одеської міської ради здійснювати перерахування коштів для надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям жителів міста Одеси, загиблих (померлих) внаслідок масових заворушень, в межах відповідних видатків, затверджених у бюджеті міста на реалізацію Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення міста Одеси на 2014 рік.

3. Департаменту праці та соціальної по-літики Одеської міської ради після надходження фінансування здійснювати виплату одноразової матеріальної допомоги.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на т.в.о. заступника міського голови, керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Оніщенко О.С.

В.о. міського голови, секретар

міської ради О. Бриндак.

Автор: -

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні моніторинги:
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018