ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Чем чёрт не шутит: скоро и Костусев запоёт
30.03.2013 / Газета: Юг / № 22(16043) / Тираж: 122306

В Одессе стреляют, предприниматели рынков перекрывают транспортное движение в центре города, а мэр внимает высокому искусству — ну тонкая уж у Алексея Костусева душевная организация.

На своей страничке в «Facebook», сообщает сайт 048.ua, ценитель искусства Костусев написал: «Побывал на концерте камерного оркестра «Виртуозы Москвы» и Игоря Бутмана. Просто потрясающе! И виртуозы прекрасны, и Бутман, без сомнения, один из лучших саксофонистов мира. Но вот сочетание классической музыки с саксофоном — это просто «бомба»!».

«Судя по тому, что мэр совершенно нормальным считает в непростые моменты в жизни города наслаждаться концертами, а проблем в Одессе становится все больше, — недалек тот час, когда Костусев сам запоет, — предполагают наши коллеги с сайта 048.ua. — Благо, пример есть с кого брать — с бывшего киевского мэра Леонида Черновецкого».

А что — Алексей Алексеевич мужчина шустрый. Опять же: петь — не работать. Как говорится, следите за афишами.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.019