![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Запретили купаться в море
13.07.2012 / Газета: Сегодня / № 153(4165) / Тираж: 134701
В Одессе продолжают ликвидировать последствия стихии, обрушившейся на город в среду днем. Тогда в течение получаса шквальный ветер ломал деревья, а некоторые улицы, из-за обильного ливня, напоминали каналы Венеции — пешеходы пересекали проезжую часть по колено в воде. Под напором мутных потоков полностью разрушилось дорожное покрытие на Деволановском спуске. Как рассказал заммэра Анатолий Орловский, больше всего, пострадали Французский бульвар, ул. Среднефонтанская, частично — Сегедская и Балковская, а также 4-я и 5-я станции Фогггана. Подтоплеными оказались и несколько зданий в центре города. В пресс-службе облМЧС сообщают, что вода запила подвалы 3-этажной школы №56 на Тенистой. Еще спасателям пришлось в срочном порядке прочищать забитую листьями и мусором канализационную систему роддома №2 на Старопортофранковской. Между тем из-за обильных осадков санитарные врачи не рекомендуют купаться на всех одесских пляжах. Это традиционная процедура, так как дождевые потоки со склонов, вместе с грязью и мусором, идут в море, и, искупавшись, можно подхватить какое-нибудь заболевание. «Нужно время для водоочищення. Вчера утром мы взяли пробы морской воды на анализы. В течение трех дней купаться в море не стоит», — заявил нам главврач горСЭС Иван Климентьев. Автор: Александр Твердый
|
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012 |