ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Владельцу перевернувшейся маршрутки придется выплатить пассажирам 1,2 миллиона
10.05.2012 / Газета: Комсомольская правда / № 98(4092/25487) / Тираж: 9000

К тому же шофер должен выплатить больнице 20 тысяч гривен.

На днях Приморский районный суд поставил точку в деле о кровавом ДТП с участием маршрутки №146, которое случилось в августе 2010-го на спуске Херсонского сквера. Как пишет «Думская», виновником аварии суд признал водителя — 57-летнего Владимира А. Приговор ему вынесли по ч. 3 ст. 286 УК «Нарушение правил безопасности дорожного движения» с лишением права управлять транспортными средствами в течение года.

«Двигаясь по проезжей части, подсудимый не учел дорожную обстановку, не избрал безопасную скорость движения, после чего автобус опрокинулся в обрыв», — отмечается в приговоре суда. К тому же следствие сумело доказать, что мужчина не имел документов, подтверждающих право управления автобусом, а водил его по устному договору с владельцем. Вместе с тем на судебном заседании не рассматривали версию о тепловом ударе, из-за которого шофер мог на пару секунд потерять сознание. Сам водитель имел 20-летний стаж работы, был трезв и прошел перед выпуском на линию необходимый медицинский контроль.

Суд также удовлетворил гражданские иски к водителю и собственнику «Богдана». Осужденному предстоит возместить ГКБ №1 и клинической больнице почти 20 тыс. грн., израсходованных на лечение пострадавших, а владельцу автобуса придется выплатить пассажирам 1,24 млн. грн. Компания «Европа В.В.В.», обслуживающая 146-й маршрут, ответственности избежала, доказав, что не является владельцем автобуса. Как и другие транспортные средства ООО, он находится в собственности физлица.

Напомним, 18 августа автобус с двумя десятками пассажиров не вписался в поворот, перевернулся и упал в кювет. В результате аварии погибли восьмилетняя девочка и 44-летняя женщина, еще 15 человек получили травмы.

Автор: Игорь Будаков

Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012