ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Головний приз поїхав до Котовська
20.12.2011 / Газета: Одесские известия / № 142(4269) / Тираж: 18937

Минулої п’ятниці в Одеській дитячій музичній школі ім. Столярського пройшов фінал обласного конкурсу серед педагогів на звання «Вчитель року».

Переможцем його названий вчитель української мови та літератури Котовської школи № 9 Ігор Якубовський. Найкращого вчителя області з перемогою привітав заступник голови обласної ради Олексій Гончаренко.

– На вчителі тримається все. Бісмарк сказав, що велику Німеччину створили не він і не кайзер, а німецькі вчителі. Я гадаю що заможну, успішну Україну створять не політики, не депутати і навіть не бізнесмени, а наші українські вчителі. Я сподіваюся, що держава буде звертати на вчителів належну увагу, і цей конкурс — одна з можливостей обрати найкращих із кращих і сказати їм спасибі, – підкреслив Олексій Гончаренко.

Найкращий вчитель року, своєю чергою, подякував за високу оцінку його праці.

– Я сподіваюся, що наступного року на конкурсі «Вчитель року» на цій сцені буде стояти гідна кандидатура, яка буде краща за нас, однак буде також вдячна тим, без кого одержання цієї нагороди було б неможливим, – відзначив Ігор Якубовський.

Крім володаря головної нагороди, члени журі назвали також найкращих вчителів української мови та літератури, біології, етики, англійської мови та фізкультури.

Автор: Наш кор.

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.014