ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Необычная ярмарка
06.12.2011 / Газета: Вечірня Одеса / № 184(9512) / Тираж: 10407

Впервые в Одессе 10 декабря состоится первая благотворительная дипломатическая ярмарка, вырученные в ходе которой средства будут направлены на закупку оборудования в Одесскую детскую областную больницу.

«Это первое мероприятие подобного уровня, и я уверен, что в скором времени это станет традицией», — отметил губернатор области Эдуард Матвийчук. На мероприятии дипломаты, которые по долгу службы сейчас находятся в Одессе, выставят лоты из своей страны, но что это будет — пока тайна.

Руководитель представительства Министерства иностранных дел Украины в Одессе Константин Ржепишевский сказал: «Я хочу пригласить всех одесситов 10 декабря в концерт-холл «Сады победы» на благотворительную ярмарку, которую каждый сможет посетить. Хочу заверить, что лоты будут очень интересными и необычными».

Автор: -

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні моніторинги:
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012