![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Для изъятия просроченного товара в «Фуршете» начали с трех тележек…
22.10.2011 / Газета: Час пик / № 42(546) / Тираж: 5000
Как пишет донецкое издание «Ipm.ua», на днях представители общественности «прогулялись по супермаркетам города, и были удивлены количеством просрочки, которую выдавали за качественный товар». В рейде по супермаркетам приняли участие простые жители города, блогеры, а также представители общественных организаций и журналисты. Только в одном супермаркете — «Фуршете» — им тут же понадобились… три тележки для изъятия фактически опасных продуктов, и это было только начало! В числе «просрочки» оказались яйца, майонез, шоколадки, конфеты, халва, печенье, детское шампанское… «В конце концов, активистам пришлось остановиться, потому что просрочки набралось слишком много, а сделать контрольную закупку для СЭС и областного Управления по делам защиты прав потребителей им не дали. Все кассы внезапно закрылись на технический перерыв, а через несколько минут в зале погас свет». Впрочем, директор «Фуршета» отрицать очевидное не мог, и в ответ на возмущение общественников пролепетал нечто вроде того, что «виновные будут наказаны». Мы даем эту информацию потому, что с помощью журналистов нашей газеты и представителей общественности, в Одессе также был проведен рейд по супермаркетам. Результаты мало чем отличаются от тех, которые были получены в Донецке. И в следующем номере газеты мы опубликуем об этом подробный репортаж. Н. Пастернак Автор: -
|
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.028 |