ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




На пікнік – з райдержадміністрацією
29.09.2011 / Газета: Одесские известия / № 107(4234) / Тираж: 18937

Голова Кілійської райдержадміністрації, депутат Одеської обласної ради Іван Поджаров започаткував добру традицію – щороку провадити зустрічі з інвалідами на лоні природи. Ця ідея дуже сподобалася, оскільки люди з обмеженими можливостями рідко вибираються з дому, мало спілкуються один з одним і не часто милуються красою місцевих пейзажів.

Цього року пікнік було організовано на мальовничому березі Дунаю. Тут зібралися активісти місцевого товариства інвалідів, районної організації Червоного Хреста та інших об'єднань громадян доброчинної спрямованості. До них долучилися представники громадських організацій інвалідів із сусідніх районів, а також спонсори і меценати.

Під час спілкування було проаналізовано роботу і взаємодію органів місцевого самоврядування з вищезгаданими організаціями, наявні проблеми, намічено план подальшої роботи. Голова районного товариства інвалідів А. Філіна подякувала І. Поджарову та народному депутатові України В. Барвіненку за постійну підтримку і допомогу людям з обмеженими можливостями.

Конструктивна ділова розмова перейшла у неформальну – учасники зборів із задоволенням посиділи під зеленими вербами, помилувалися мальовничими берегами рідного Дунаю, поспілкувалися один з одним. Такі зустрічі на цілющому свіжому повітрі, де панує добра атмосфера взаєморозуміння і підтримки, додають сил і заряджають оптимізмом.

Не можна не відзначити, що у Кілійському районі люди з обмеженими можливостями беруть найактивнішу участь у багатьох заходах – у спортивних змаганнях, готують виставки декоративно­прикладного мистецтва, займаються громадською роботою. Керівництво району цінує і підтримує активний спосіб життя людей, які мужньо долають свої недуги.

Автор: Антоніна БОНДАРЕВА, власкор «Одеських вістей», Кілійський район

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.016