![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В ЗООПАРКЕ РОДИЛИСЬ ЧЕТЫРЕ ЛЬВЕНКА
26.08.2011 / Газета: Порто-франко / № 32(1079) / Тираж: 22000
Пополнила когорту питомцев Одесского зоопарка семья африканских львов. У льва Симбы и его супруги Симоны родились сразу четыре львенка. Малыши кормятся материнским молоком. Они немного подросли и даже гуляют по клетке, правда, под присмотром старших. А вот что касается их дальнейшей судьбы, то, скорее всего, осенью львят отдадут в другие зоопарки. Такой обмен животными происходит, чтобы будущее потомство было сильным и здоровым. Да и в нашем зоопарке нет условий, чтобы содержать такое количество львят. Ведь каждый хищник в год обходится бюджету в 70-80 тысяч гривен. Кроме того, в зоопарке немало зверей не имеют пары, поэтому будет произведен обмен львят на пары другим обитателям. Автор: А. Т.
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.033 |