ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Нові лауреати Шевченківської премії
12.02.2011 / Газета: Чорноморські новини / № 13(21183) / Тираж: 8525

За підсумками таємного голосування, яке відбулося 10 лютого, визначено лауреатів Національної премії України імені Тараса Шевченка 2011 року.

Премію з літератури отримає Василь Шкляр за роман «Залишинець» («Чорний Ворон»).

У номінації «літературознавство і мистецтвознавство» лауреатами стали Роман Горак і Микола-Ярослав Гнатів за книгу «Іван Франко». У номінації «театральне мистецтво» — Микола Дядюра (диригент-постановник опери «Норма» у Київській опері), Анатолій Солов’яненко (режисер-постановник цього твору), Сергій Магера (виконавець партії Оровезо) та Оксана Крамарева (виконавиця партії Норми).

У номінації «концертно-виконавське мистецтво» перемогла Лідія Забіляста з Київського оперного театру.

Цього року грошова винагорода за Шевченківську премію становить 260 тисяч гривень. Вручення премії відбудеться у день народження Тараса Шевченка — 9 березня.

Автор: -

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013