![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ХОТЬ В ЧЕМ-ТО НАС НЕ ОБМАНУЛИ
04.02.2011 / Газета: Порто-франко / № 4(1051) / Тираж: 32000
Как сообщил заместитель генерального директора ГП «Одессастандартметрология» Александр Смыслов, в нашем регионе «фактически нет нарушений по маркировке содержания в продукции ГМО». В прошлом году был определен список растительной продукции, которая может содержать ГМО, — всего 11 наименований, в т. ч. картофель, томат, дыня и др. Готовый пищевой продукт может содержать от 0,1 до 0,9 % ГМО, чтобы продукция маркировалась как не содержащая ГМО. В 2010-м проверки не выявили ни одного случая обмана потребителя по содержанию ГМО в продукте. Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |